Milagro Yem

2007 yılında kurulan Milagro Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş., hayvancılık sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Büyükbaş hayvanlar için bypass yağ, kalsiyum sabunu, buzağı maması ve yem katkı maddeleri gibi fabrika ve çiftlik verimliliğine destek olan ürünler sağlarken; bu pazarda kendini kanıtlamış, dünyaca tanınmış markalar ile iş birliği içerisindeyiz.

Atlar için ürettiğimiz yemlerde ise Ingiliz uzmanlar ile yaptığımız bilgi aktarımı anlaşmalarımız sayesinde ürünlerimizin kalitesini sürekli bir üst seviyeye taşıyarak sektöre en verimli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

Şirketimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik bir ekipten oluşuyor. Yurt dışındaki iş ortaklarımızdan aldığımız AR-GE desteği ile müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak işletmelerinin her zaman ekonomik kalmasını sağlamayı ilke ediniyoruz. Bu ilke doğrultusunda müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap vermek ve pazarın şartlarına kolayca adapte olmak felsefeleriyle hareket ediyoruz

Misyon & Vizyon

Misyon: Müşterilerimize yüksek kaliteli ürününler sunarak verimliliklerini arttırmaya yardımcı olmak, hayvanlarından daha çok performansı daha uygun maliyetlerle almalarını sağlamak.

Vizyon: Sunduğumuz ürünlerin kategorilerinde akla gelen ilk marka ve ürün olmalarını sağlamak.

Grup Firmaları

TECNOFIRM
TECNOFIRM

TECNOFIRM YEM KATKI MADDELERİ GIDA ve HAYVANSAL İLAÇ SAN. ve TİCARET LTD. ŞTİ. 

AGROSANİTA
AGROSANİTA

Agrosanita kurulduğu yıl olan 1995 ten beri Almanyada üretim yapan Detia - Degesch firmasının Türkiye distribütörüdür. Agrosanita, yüksek kaliteli fümigasyon malzemeleri ve sunduğu fark yaratan hizmeti ile kendini diğer markalardan ayırmıştır. Agrosanita, müşterilerini bilgilendirme, eğitim ve hızlı sevkiyat ile desteklemektedir. Kuruluşundan bugüne geçen 25 yılda, kalite, dürüst ticaret, etik ve mükemmeliyetçi hizmet, vazgeçilmez değerler olmuştur.