Milagro Yem

2007 yılında kurulan Milagro Yem Sanayi ve Ticaret A.Ş., hayvancılık sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Büyükbaş hayvanlar için bypass yağ, kalsiyum sabunu, buzağı maması ve yem katkı maddeleri gibi fabrika ve çiftlik verimliliğine destek olan ürünler sağlarken; bu pazarda kendini kanıtlamış, dünyaca tanınmış markalar ile iş birliği içerisindeyiz.

Atlar için ürettiğimiz yemlerde ise Ingiliz uzmanlar ile yaptığımız bilgi aktarımı anlaşmalarımız sayesinde ürünlerimizin kalitesini sürekli bir üst seviyeye taşıyarak sektöre en verimli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

Şirketimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik bir ekipten oluşuyor. Yurt dışındaki iş ortaklarımızdan aldığımız AR-GE desteği ile müşterilerimize yenilikçi çözümler sunarak işletmelerinin her zaman ekonomik kalmasını sağlamayı ilke ediniyoruz. Bu ilke doğrultusunda müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına hızla cevap vermek ve pazarın şartlarına kolayca adapte olmak felsefeleriyle hareket ediyoruz

Misyon & Vizyon

Misyon: Müşterilerimize yüksek kaliteli ürününler sunarak verimliliklerini arttırmaya yardımcı olmak, hayvanlarından daha çok performansı daha uygun maliyetlerle almalarını sağlamak.

Vizyon: Sunduğumuz ürünlerin kategorilerinde akla gelen ilk marka ve ürün olmalarını sağlamak.

Grup Firmaları

TECNOFIRM
TECNOFIRM

Tecnofirm Yem Katkı Maddeleri Gıda ve Hayvansal İlaç Ltd.Şti. hayvan besleme ve hayvan sağlığı konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi ile sektöründe öncü firmalarındandır. Üreticilerin ve sahanın ihtiyaçlarını dinleyen ve bu ihtiyaçlara kaliteli ve ekonomik en iyi çözümü anında sunmayı ilke edinmiş Tecnofirm güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, çevreye duyarlılık değerlerinden ödün vermeden en son teknoloji ile donatılmış tesisinde yem katkı maddeleri, vitamin ve mineral premiksleri sıvı ve toz formda üretmektedir. Aynı zamanda pazara sunduğu ithal ürünler ile de müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemiştir.“Gelecek, bizim her günümüz” ve “ Hayatı yetiştirelim” sloganları ile yola çıkan Tecnofirm, deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerinin yenilenen ihtiyaçlarına cevap vermek için AR-GE faaliyetlerini sürdürmekte ve sürekli yeni ürünler geliştirmektedir.GMP Plus sertifikasına sahip Tecnofirm, kanatlı, büyük ve küçükbaş hayvancılık sektörlerine performans ve kalite odaklı çözümler sunmakta olup, müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

AGROSANİTA
AGROSANİTA

Agrosanita kurulduğu yıl olan 1995 ten beri Almanyada üretim yapan Detia - Degesch firmasının Türkiye distribütörüdür. Agrosanita, yüksek kaliteli fümigasyon malzemeleri ve sunduğu fark yaratan hizmeti ile kendini diğer markalardan ayırmıştır. Agrosanita, müşterilerini bilgilendirme, eğitim ve hızlı sevkiyat ile desteklemektedir. Kuruluşundan bugüne geçen 25 yılda, kalite, dürüst ticaret, etik ve mükemmeliyetçi hizmet, vazgeçilmez değerler olmuştur.